Akbank Kredi Kartı Limiti Arttırma

Kredi kartı adeta hayatın vazgeçilmez bir parçası haline gelmiş durumdadır. Kişiler hırsızlık vb. oldukça kötü durumlarla karşılaşmamak adına ceplerinde, cüzdanlarında para taşımak istememekte ve bundan dolayı da kredi kartına yönlenmektedir. Elbette diğer her şeyin olduğu gibi kredi kartı kullanımının da bazı avantaj ve dezavantajları bulunmaktadır. Kimini göre avantaj, kimine göre dezavantaj olan bir konuda kredi kartının belli bir limite sahip olmasıdır. Kredi kartı kullanmayı bilmeyen kişiler için kartın limitinin alt seviyede olması iyiyken, kredi kartı kullanmayı bilen ve işlerini bu kart aracılığıyla yürüten kişiler için de limitin alt seviyelerde olması iyi değildir. İşte bu yazıda Akbank kredi kartı limiti yetmeyen kişiler için Akbank kredi kartı limit arttırma işleminin nasıl gerçekleştirilebileceği detaylı bir şekilde anlatılacaktır. Bu süreçten birden fazla seçeneğiniz bulunmaktadır.

BUNA BAKTINIZ MI?  Kredi Kartı Kullanımı Nasıl Olmalı?

Akbank çağrı merkezini aramak

444 25 25 nolu çağrı merkesini aramalısınız. Ardından gerekli tuşlamaları yaparak müşteri temsilcisine bağlanmalı ve kredi kartı limitini arttırmak istiyorum, bu konuda ne yapabiliriz gibi bir soru sormalısınız. Bu sorunun akabinden müşteri temsilcisi durumunuzu inceleyecek ve yapılabilecek herhangi bir şey varsa size bunu sunacaktır.

Akbank şubelerine giderek

Akbank’ın resmi web sitesindeki en yakın Akbank hizmetini kullanarak bulunduğunuz mevkiye en yakın Akbank şubesini bulabilir ve buradaki çalışana kredi kartı limitini arttırmak istediğinizi belirtebilirsiniz. İlgili çalışan sizin geçmiş kredi kartı borçlarınıza dair ödemelerinizi inceleyecek ve ona göre arttırılıp arttırılamayacağını size bildirecektir.

Akbank Direkt internet ve ATM’ler aracılığıyla

Bu da Akbank Axess veya diğer kredi kartının limitini artırmak için uygulayabileceğiniz alternatif yollardan biridir.

BUNA BAKTINIZ MI?  Ek Kart ile Kredi Kartı Arasındaki Farklar Nelerdir?

Faks göndererek0 (262) 686 96 46 nolu faks numarasına kredi kartı limit arttırma talebiniz ve bunu karşılayacak gelir durumundaki artışı ve mal varlıklarındaki artışı gösterir belgelerle faks göndermelisiniz. Bu işlem sonunda da bankaya belgeler ulaştığı andan itibaren yetkililer tarafından ilgili belgeler incelenecek ve değerlendirmede bulunulacaktır.

Akbank Axess ya da diğer kredi kartlarınızın limitini arttırmayı istiyorsanız bu anlatılan yöntemlerdeki adımları takip ederek bu konuda olumlu bir sonuç alabilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir