Akbank Hızlı Para Nedir? Ne Değildir?

Akbank hızlı para nedir nasıl çekilir
Akbank hızlı para nedir nasıl çekilir

Akbank her geçen gün kampanyalarına bir yenisini daha ekleyerek mevcut müşterilerini elinde tutmaya ve yeni müşteriler edinmeye çalışmaktadır. İnsanların bankalara başvurmalarındaki ana amaç nakit ihtiyacını bir şekilde karşılamaktır. Bu kimi zaman kredilerle, kimi zaman kredi kartlarıyla, kimi zaman da başka ürünlerle verilen bir hizmettir. Akbank hızlı para da acil nakit ihtiyaçlarını karşılamak için getirilen bir yeniliktir. Şimdi bunun ne olduğunu, nasıl kullanıldığını detaylıca inceleyecek olursak:

Akbank Hızlı Para Ne Demek?

Akbank Axess kredi kartı kullanan kişilerin kısa süreli nakit ihtiyacını karşılamak adına sunulan uygulamanın adı “Akbank Hızlı Paradır. Hızlı parayı kullanmanız için tarafınızdan herhangi bir belge yahut evrak talep edilmemektedir. Maksimum 9 aylık vade ile kullanılabilen bu parayı 7 gün 24 saat boyunca çekebilirsiniz. Bu para bankamatik kartlarından çekilebilen nakit avansa benzer bir paradır. Siz de Akbank Hızlı Para’yı kullanmak istiyorsanız Axess kredi kartınızın olması yeterlidir. Kredi kartını bankamatiğe takar ve paranızı anında çekersiniz.

SİZİN İÇİN SEÇİLDİ:  Ziraat Bankası Bankkart Nedir?

Göz atabilirsiniz: Akbank Kredi Almak İçin Gereken Şartlar

Akbank Hızlı Para Çekmek

İnternet Bankacılığı ile:

Akbank Hızlı Para çekme işleminin kolay bir şekilde yapılması için internet şubesi kullanılmalıdır. Akbank’ta hesabınız bulunduğu halde henüz internet bankacılığını aktif olarak kullanmıyorsanız ya 444 25 25 numaralı Akbank Müşteri Hizmetleri’ni aramalı ya da size yakın olan şubelerden herhangi birine giderek internet bankacılığı şifrenizi almalısınız. Bu bilgileri edindikten sonra Akbank’ın resmi web sitesinden “Akbank Direkt” kısmından “Bireysel” e tıklamalı ve internet bankacılığına giriş yapmalısınız. Sisteme giriş yaptıktan sonra kart işlemleri ve hızlı para kısmından hızlı para çekimini gerçekleştirebilirsiniz.

Göz Atabilirsiniz;

Akbank şubeleri ve ATM’leri ile:

Akbank hızlı para çekimi için tek yolunuz internet bankacılığı değildir. İnternet şubesinin en avantajlı tarafı internetin olduğu her yerde erişilebiliyor olmasıdır. Akbank şubelerinden ya da bankamatiklerinden herhangi birine giderek de hızlı para çekebilirsiniz. Bunun haricinde SMS ile de çekim yapmanız mümkündür.

Göz atabilirsiniz: Akbank Bankamatik Kartı Günlük Para Çekme Limiti

SMS ile:

1. Cep telefonunuzun kısa mesaj kısmını açın.

2. Büyük harflerle HP yazın.

3. 2222’ye SMS’i gönderin.

SİZİN İÇİN SEÇİLDİ:  Vakıfbank Sim Kart (Telefon) Bloke Kaldırma

Bu saymış olduğumuz seçeneklerin herhangi biriyle başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Hızlı Para Limitleri, Faiz ve Vade oranı

Elbette banka tarafından bu çekilecek olan paraya belli bir limit tanımlaması yapılmıştır. Hızlı para işlemi ile 500TL’ den 20000TL’ye kadar para çekimi yapılabilmektedir. Çekilecek olan miktarlar için 2 ay ile 9 ay arasında vade seçeneği bulunmaktadır. Vade ne kadar uzun seçilirse elbette geri ödenecek miktar o derece artacaktır. Parayı çektikten sonra aylık %2.02 faiz oranı uygulanmaktadır. Bu belirtilen faiz oranı haricinde tarafınızdan farklı isimlerle ücret talep edilmez.

Bu İçeriğe Göz Atanların İlgisini Çeken İçerikler;

  1. https://www.kredivepara.com/is-bankasi-taksitli-nakit-avans-nasil-cekilir/
  2. https://www.kredivepara.com/odeabank-bankamatikte-param-kaldi-ne-yapmaliyim/
  3. https://www.kredivepara.com/akbank-internet-bankaciligi-sifre-alma/
  4. https://www.kredivepara.com/havalede-para-kesilir-mi/
  5. https://www.kredivepara.com/akbank-swift-kodu-nedir/

Güncelleme: 28.08.2019


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz