Akbank 0.95 Kredi Oranı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Akbank 0.95 Kredi Oranı
Akbank 0.95 Kredi Oranı

Akbank Konut Kredisi – 0.95

Ev sahibi olmak isteyenler için sunulan en düşük konut kredi oranı, Akbank 0.95 kredi oranında faiz uygulanmaktadır. Kişilerin gelirine göre oluşturulan ödeme seçenekleri sayesinde ev almak daha kolay bir hale gelmektedir. Akbank konut kredisi kullanacak olan kişiler için 120 aya kadar vade imkanı bulunmaktadır.

Akbank 0.95 kredi için gereken belgeler şunlardır:

 1. Nüfus cüzdanı
 2. İkametgah belgesi ya da herhangi bir fatura
 3. Tapu fotokopisi
 4. Gelir belgesi

Akbank şubelerinden ya da internet ve telefon bankacılığını kullanarak Akbank konut kredisi başvurusu yapabilirsiniz. Akbank’tan konut kredisi almak isteyenlerin:

 • 18 yaşını doldurmuş olması
 • Kredi alabilmek için yeterli kredi notunun bulunması
 • Elde edilen gelirin resmi olarak belgelendirilebilir olması
 • Tapuda alınacak olan evin mesken olarak geçmesi
 • Alınacak konutun iskan belgesine sahip olması gerekmektedir.

Akbank piyasa genelinde sunulan diğer kredilerle hemen hemen yakın faiz oranları sunmaktadır. Düşüğe yakın olan bu faiz oranlarına ek olarak müşterilerine çeşitli fırsatlar hazırlayan Akbank, ödeme koşullarındaki kolaylık nedeniyle de çoğu kişi tarafından tercih edilebilmektedir. Ayrıca Akbank müşterisi olan kişiler için kişiye özel kampanyalarda düzenlendiğinden dolayı taşıt, konut ve ihtiyaç kredisi kolaylıkla alınabilmektedir.

Buradan Kredi Başvurusu ve İstenen Belgeler sayfamıza Ulaşabilirsiniz.
Buradan Kredi Hesaplama Aracı | Güncel ve Uygun Faiz Oranları Sayfamıza Giderek En Uygun Kediyi Bulabilirsiniz.

Akbank İhtiyaç Kredisi- %1,49

Akbank tarafından sunulan ihtiyaç kredileri sigortalı ve sigortasız müşteriler için iki farklı faiz oranında hazırlanmaktadır. Sigortalı ihtiyaç kredilerinde 60 ay vade ve en düşük %1,49 oranında faiz uygulanırken sigortasız ihtiyaç kredilerinde ise 60 ay vade ve %1,55 oranında faiz uygulanmaktadır.

Eğitim, sağlık, düğün masrafları, bayram harcamaları, teknoloji harcamaları ve daha pek çok nedenden dolayı ihtiyaç kredisi alınabilmektedir. İhtiyaç kredisi başvurusu yapabilmek için 18 yaşını doldurmuş olmak ve risk grubu ile istihbaratta olumsuz bir durum olmaması gerekmektedir.

Akbank ihtiyaç kredisi alabilmek için gereken belgeler ise şunlardır:

 • Nüfus cüzdanı ya da pasaport
 • Adres bilgisini sunabilmek için ikametgâh belgesi ve son aylara ait bir fatura
 • Gelir belgesi

Akbank ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak istediğinizde telefon faturası ve ya elektrik, su gibi faturalar ve aidat ödemeleri için ihtiyaç kredisi de alınabilmektedir. Akbank’tan ihtiyaç kredisi almak istediğinizde gerekli şartları taşıyorsanız banka şubelerine gitmeniz yeterli olacağı gibi internet ve mobil bankacılık üzerinden de başvuru yapabilirsiniz. Ayrıca Akbank’ta ihtiyaç kredisi almak isteyenler için dönemsel olarak kampanyalarda düzenlenmektedir. Bu imkânlardan faydalanarak daha düşük faiz oranlarında kredi kullanabilirsiniz.

Göz atabilirsiniz: Akbank Kredi Nasıl Çekilir?

Akbank Taşıt Kredisi- %1,05

Akbank araba kredisi ya da taşıt kredisi alabilmek için sıfır ve ya ikinci el aracın belirlenmiş olması gerekmektedir. Ayrıca Akbank tarafından belirlenmiş olan taşıt kredisi şartlarını taşıyan kişiler için kredi kullanım hakkı sunulmaktadır.

Akbank taşıt kredisi alabilmek için;

 • 18 yaşını doldurmuş olmak,
 • Geliri belgeleyebilir olmak,
 • Kredi taksitlerinin hane halkının aylık olarak ortalama gelirinin %50’sini geçmemesi,
 • Kredi hayat sigortasının yapılmış olması,
 • Kasko Sigortasının yapılmış olması,
 • Satın alınacak olan aracın üzerine rehin konması,
 • Gerçek kişiler için ferdi kaza sigortasının yaptırılması gerekmektedir.

Akbank taşıt kredisi kullanacak olan kişilerin 120.000 TL altı araç seçmeleri halinde araç parasının %70’i banka tarafından verilmektedir. 120.000 TL ve üzeri araç alacak olan kişilere ise aracın genel fiyatının sadece %50’lik kısmı kredi olarak kullandırılabilmektedir.

Akbank taşıt kredisi 1-60 ay vade seçenekleri ile sunulmaktadır. İster ikinci el olsun ister sıfır araç olsun bütün araçlarda %1,05 oranında faiz uygulanmaktadır.

İlginizi çekebilir: Akbank Kredi Almak İçin Gereken Şartlar

Akbank 0.95 Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Bölgesindeki pamuk üreticilerine finansman sağlamak amacıyla 1950 yılında kurulan Akbank, günümüzde sunmuş olduğu imkânlar ve bankacılık konusunda istikrarlı ilerleyişi ile pek çok kişiye hizmet vermektedir. İhtiyaç, konut ve taşıt kredisi gibi seçenekler sunan Akbank’tan kredi başvurusu yapabilmek için şu yöntemleri deneyebilirsiniz:

 • Akbank şubelerine giderek kredi başvurusu yapabilirsiniz.
 • İnternet bankacılığı üzerinden müşteri bilgilerinizi ya da kimlik bilgilerinizi girerek kredi başvurusu yapabilirsiniz.
 • Mobil bankacılık üzerinden kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.
 • Telefon bankacılığı ve SMS gönderimi ile Akbank kredi başvurusu yapabilirsiniz.

Banka şubelerine gitme gibi bir imkânınız yoksa telefonunuzdan istediğiniz miktardaki kredi için başvuru yapabilirsiniz. Ayrıca Akbank tarafından sunulan yenilikler ve kampanyalar ile ilgili bilgilendirme mesajları alarak ihtiyacınıza uygun krediler için başvurunuzu yapabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz