ADX Coin Nedir?

ADX Coin, dijital reklamcılık dünyasında çok önemli bir avantajın elde edilmesini sağlamaktadır. Kendine ait özel bir platformu bulunan bu kripto para birimi, reklam verenler ile reklam satın almak isteyenleri bir araya getirmeye yönelik bir prensibe sahiptir. Bu kapsamda platformun temel amacı dijital para birimi üzerinden reklamcılık ve pazarlama faaliyetlerinin yürütülebilmesine yöneliktir. Bu amaç ile platform, günümüzde dijital reklam platformlarının yerini almayı hedeflemektedir. AdEx Coin kripto para biriminin sahip olduğu platform, özel bir kullanıcı profili oluşturulmasına izin vermektedir. Bu kapsamda platform üzerinde oluşturulan kullanıcı profili ile reklam verenlerin yönetilmesi ve arzu edilen reklamlara ulaşılabilmesi de mümkündür.

Dijital dünya reklamcılığına yeni bir bakış açısı getiren kripto para birimi ve platformun özellikle dijital reklamcılık faaliyetleri kapsamında hız ve maddi tasarruf bakımından büyük avantaj sağladığı belirtilmelidir. Özellikle herhangi bir aracı olmadan reklam faaliyetlerinin yürütülebiliyor olması ve platform üzerindeki faaliyetlerin dijital para birimi ile yönetilebilmesine izin verilmesi bu noktada ortaya çıkan en temel avantajlar gibi görülmektedir. Çıkış yaptığı 2017 yılı Temmuz ayından beri yükselişte olan platform ve para birimi bir süre kadar inişli çıkışlı bir grafik seyretti.

ADX Coin Geleceği?

ADX Coin, belirtilmiş olduğu gibi 2017 Temmuz ayında ilk çıkışını yapmıştır. Bu süreçte topam 100 milyon adet kazılan ADX tokenlerin %80 oranında halka açıldı. Geri kalan kısım ise platformun çalışanları ve reklam faaliyetleri için özel olarak ayrılmıştır. Piyasa likiti yüksek olan bu kripto para birimi ise beklentileri tam olarak karşılayamadı. İlk senesinde yüksek düzeyde çıkış gerçekleştirmiş olmasının yanı sıra 2020 yılında yaşanan kripto para birimlerinde düşüşten önemli ölçüde etkilendi. Tüm bunlara rağmen ADex Coin, son dönemde yükselişe geçen bir trend göstermektedir. İnişli çıkışlı grafiği henüz devam ediyor olsa da özellikle reklamcılık faaliyetleri kapsamında vadettikleri ile dikkat çeken bu platform, önemli etkiler göstermeye son derece uygun bir çalışma prensibine sahiptir. Dolayısıyla gelecek hakkında bugünün istatistiklerinden kesin bir öngörüde bulunmak bu platform için zor gibi görülmektedir.

SİZİN İÇİN SEÇİLDİ:  Bitcoin Almadan Önce Bilmeniz ve Dikkat Etmeniz Gerekenlere Birlikte Bakalım

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz