Kredi ve Para

ABank Dijital’den mevduata %12 faiz

ABank Dijital’den mevduata %12 faiz

Makalenin İçerisinde Neler Var?

ABank’ın Dijital bankacılık adı altında kullandırdığı ABank Dijital, mevduat hesap sahiplerine %12 oranında faiz vermektedir. Önceki süreçte ABank MutluParam ismiyle dijital bankacılık atılımı yapan banka sonraki süreçte isim değişikliğine giderek ABank Dijital ismini kullanıma sunmuştu.

 

ABank Dijital ile neler yapılabilir?

ABank Dijital ile banka şubesine gitmenize gerek olmadan hesap açabilir, herhangi bir evrak gerekmeden kredi başvurusunda bulunabilir, birikim hesabı açabilir ve birçok bankacılık işlemini online olarak gerçekleştirebilirsiniz. Mevduata vermiş olduğu %12’lik faiz oranıyla da diğer bankalara kıyasla tercih edilebilir bir banka olarak öne çıkmaktadır.

Vermiş olduğu %12 faiz ile oldukça avantajlı duran ABank Dijital üzerinden kredi kullanmak istediğinizde ise %1.29’luk faiz oranından yararlanabiliyorsunuz. Dijital bankacılık adıyla tanımlanan bu bankacılık sisteminde hiçbir banka şubesine gitmeden, en güzeli sıra beklemeden, hiçbir evrak almak uğraşmadan hızlı bir şekilde birçok bankacılık işlemini gerçekleştirebiliyorsunuz.

Abank Dijital’e resmi internet sitesi üzerinden başvuru yaptığınız durumda tıpkı Enpara gibi belirtmiş olduğunuz adres banka yetkilileri tarafından ziyaret ediliyor, bilgileriniz dolduruluyor ve yine hiç evinizden, ofisinizden dışarı adım atmadan ABank Dijital kartı olan AKart tarafınıza teslim edilmiş ve hesabınız kullanıma açılmış oluyor. Mutluparam adıyla almış olduğunuz hizmet yine bu isimle de devam ediyor.

Dilerseniz ABank dijital mobil uygulaması üzerinden (Apple cihazınıza ABank Dijital indirmek için buraya tıklayın, Android işlemcili cihazlara ABank Dijital indirmek için buraya tıklayın.), dilerseniz de internet sitesi üzerinden para çekme dışında ve reel olarak para yatırma dışında aklınıza gelen tüm bankacılık işlemlerini online olarak yapabiliyorsunuz.

İhtiyaç duyduğunuz ve banka müşteri temsilcisiyle konuşmanız gerektiği durumda 444 00 55 no’lu ABank Dijital çağrı merkezini tuşlayabilirsiniz.

ABank Dijital’in mevduat hesabı sahiplerine sunmuş olduğu %12 faiz oranından yararlanmak için ve hesap açmak için kaynakta yer alan linki kullanıp resmi siteye erişebilirsiniz.

 

Kaynak:

https://dijital.abank.com.tr/


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.