Kredi ve Para

ABank Dijital ‘den Mevduata %12 Faiz

abank-dijital nedir avantajları nelerdir

ABank’ın Dijital bankacılık adı altında kullandırdığı ABank Dijital, mevduat hesap sahiplerine %12 oranında faiz vermektedir. Önceki süreçte ABank MutluParam ismiyle dijital bankacılık atılımı yapan banka sonraki süreçte isim değişikliğine giderek ABankDijital avantajları ismini kullanıma sunmuştu.

SİZİN İÇİN SEÇİLDİ:  Abank İhtiyaç Kredisi Başvurusu Yapmak

ABank Dijital ile neler yapılabilir?

ABankDijital ile banka şubesine gitmenize gerek olmadan hesap açabilirsiniz.

Herhangi bir evrak gerekmeden kredi başvurusunda bulunabilir ve birikim hesabı açabilir ve birçok bankacılık işlemini online olarak gerçekleştirebilirsiniz. Mevduata vermiş olduğu %12’lik faiz oranıyla da diğer bankalara kıyasla tercih edilebilir bir banka olarak öne çıkmaktadır.

Vermiş olduğu %12 faiz ile oldukça avantajlı duran ABankDijital üzerinden kredi kullanmak istediğinizde ise %1.29’luk faiz oranından yararlanabiliyorsunuz. Dijital bankacılık adıyla tanımlanan bu bankacılık sisteminde hiçbir banka şubesine gitmiyorsunuz ve hiç sıra da beklememiş oluyorsunuz. Hiçbir evrak almak uğraşmadan hızlı bir şekilde birçok bankacılık işlemini gerçekleştirebiliyorsunuz.

Göz atabilirsiniz: Akbank Findeks Risk Raporu Uygulaması

AbankDijital’e resmi internet sitesi üzerinden başvuru yaptığınız durumda tıpkı Enpara gibi belirtmiş olduğunuz adres banka yetkilileri tarafından ziyaret ediliyor, bilgileriniz dolduruluyor ve yine hiç evinizden, ofisinizden dışarı adım atmadan ABankDijital kartı olan AKart tarafınıza teslim edilmiş ve hesabınız kullanıma açılmış oluyor. Mutluparam adıyla almış olduğunuz hizmet yine bu isimle de devam ediyor.

Dilerseniz ABankdijital mobil uygulaması üzerinden (Apple cihazınıza ABank Dijital indirmek için buraya tıklayın, Android işlemcili cihazlara ABank Dijital indirmek için buraya tıklayın.), dilerseniz de internet sitesi üzerinden para çekme dışında ve reel olarak para yatırma dışında aklınıza gelen tüm bankacılık işlemlerini online olarak yapabiliyorsunuz.

Göz atabilirsiniz: Akbank Kredi Çekerken Gerekli Belgeler?

İhtiyaç duyduğunuz ve banka müşteri temsilcisiyle konuşmanız gerektiği durumda 444 00 55 no’lu ABankDijital çağrı merkezini tuşlayabilirsiniz.

ABank Dijital’in mevduat hesabı sahiplerine sunmuş olduğu %12 faiz oranından yararlanmak ve hesap açmak için tıklayın.

Güncelleme : 23.08.2019


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.