Alternatif Bank Dijital Mevduat Faiz Oranı: %14 Hoşgeldin Faizi

alternatif bank dijital nedir avantajları nelerdir
alternatif bank dijital nedir avantajları nelerdir

Alternatif Bank’ın Dijital bankacılık adı altında kullandırdığı Alternatif Bank Dijital, mevduat hesap sahiplerine %14 oranında hoşgeldin faizi vermektedir. Önceki süreçte Alternatif Bank Mutluparam ismiyle dijital bankacılık atılımı yapan banka sonraki süreçte isim değişikliğine giderek Alternatif Bank Dijital avantajları ismini kullanıma sunmuştu.

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR: N Kolay Bono Nedir?

Alternatif Bank Dijital ile neler yapılabilir?

Alternatif Bank Dijitalle banka şubesine gitmenize gerek olmadan hesap açabilirsiniz.

Herhangi bir evrak gerekmeden kredi başvurusunda bulunabilir ve birikim hesabı açabilir ve birçok bankacılık işlemini online olarak gerçekleştirebilirsiniz. Mevduata vermiş olduğu %14’lük hoşgeldin faiz oranıyla da diğer bankalara kıyasla tercih edilebilir bir banka olarak öne çıkmaktadır.

Vermiş olduğu %14 hoşgeldin faizi ile oldukça avantajlı duran Alternatif Bank, kredi kullanmak istediğinizde ise %1.28’luk faiz oranından yararlanabiliyorsunuz. Dijital bankacılık adıyla tanımlanan bu bankacılık sisteminde hiçbir banka şubesine gitmiyorsunuz ve hiç sıra da beklememiş oluyorsunuz. Hiçbir evrak almak uğraşmadan hızlı bir şekilde birçok bankacılık işlemini gerçekleştirebiliyorsunuz.

Göz atabilirsiniz: Ara Dönem Ödemeli Mevduat Nedir?

Alternatif Bank Dijital’e resmi internet sitesi üzerinden başvuru yaptığınız durumda tıpkı Enpara gibi belirtmiş olduğunuz adres banka yetkilileri tarafından ziyaret ediliyor, bilgileriniz dolduruluyor ve yine hiç evinizden, ofisinizden dışarı adım atmadan Alternatif Bank Dijital’in kartı olan AlternatifKart tarafınıza teslim edilmiş ve hesabınız kullanıma açılmış oluyor. Mutluparam adıyla almış olduğunuz hizmet yine bu isimle de devam ediyor.

Göz Atabilirsiniz;

Dilerseniz Alternatif Bank dijital mobil uygulaması üzerinden (Apple cihazınıza Alternatif Bank Dijitali indirmek için buraya tıklayın, Android işlemcili cihazlara Alternatif Bank Dijitali indirmek için buraya tıklayın.), dilerseniz de internet sitesi üzerinden para çekme dışında ve reel olarak para yatırma dışında aklınıza gelen tüm bankacılık işlemlerini online olarak yapabiliyorsunuz.

Göz atabilirsiniz: Kiraz Hesap Nedir? Avantajları Nelerdir?

İhtiyaç duyduğunuz ve banka müşteri temsilcisiyle konuşmanız gerektiği durumda 444 00 55 no’lu Alternatif BankDijital çağrı merkezini tuşlayabilirsiniz.

Alternatif Bank Dijital’in mevduat hesabı sahiplerine sunmuş olduğu %125.25 faiz oranından yararlanmak ve hesap açmak için tıklayın.

Bu İçeriğe Göz Atanların İlgisini Çeken İçerikler;

  1. https://www.kredivepara.com/kredi-kartini-internet-alisverisine-acma/
  2. https://www.kredivepara.com/guncel-arac-kredileri-faiz-oranlari/
  3. https://www.kredivepara.com/araba-kredisi-hesaplama-sayfasi/
  4. https://www.kredivepara.com/nexo-io-nedir-guvenilir-mi-coinde-kredi-veren-sirket/
  5. https://www.kredivepara.com/aninda-faturali-hatta-kredi/

Güncelleme : 09.11.2019

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz