0.98 ve 0.95 Faizli Konut Kredisi Hesaplama

konut kredisi
konut kredisi

Makalenin İçerisinde Neler Var?

Ülkemiz vatandaşlarının tartışmasız en büyük hayali ev sahibi olmalarıdır. Dar gelirli vatandaşlar sırf konaklamak için tanımadıkları bir kişiye her ay kira ödemekten yana sıkıntı çekmektedirler.  Ev fiyatlarının da malum seviyeye gelmiş olması bu hayallerin devamlı ertelenmesine sebep olmaktadır. Kredilerin yüksek faiz oranları da vatandaşın kafasını karıştırmaya ve geri adım atmalarına sebep olmaktadır. Ancak bazı bankaların 0.98 ve 0.95 faiz oranları sunarak konut kredisi veriyor olması, dar gelirli vatandaşın yüzünü güldürür oldu. Sizler için hazırlamış olduğumuz bu yazımızda düşük faiz oranları veren bankaları inceleyeceğiz. Buyurun, hep birlikte göz atalım;

0.98 Faizli Konut Kredisi Hesaplama

Ev sahibi olma hayali kuran vatandaşlar için bazı bankalarda konut kredileri yüksek faiz oranları ile can yakmaya devam ediyor. Ancak diğer bazı bankalarda ise bulunan %0.98 faiz oranları, vatandaşların ilgisini yakından çekmeye devam etmeyi başarmış gözüküyor. Bu bankalar arasında en dikkat çekenleri Ziraat Bankası Konut Kredisi ve Vakıfbank Konut Kredisi’dir. Müşterilerine 0.98 faiz oranıyla avantajlı imkânlar sunmaktadır. Bu oranlar için düşük oranlı faiz imkânları sunan bu bankaları tercih etmek, vatandaşlar açısından faydalı bir hareket olacaktır. Ayrıca sitemiz üzerinde bulunan 0.98 faizli konut kredisi hesaplama seçeneğine tıklayarak gerekli olan tüm bilgilere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

0.95 Faizli Konut Kredisi Hesaplama

Nakit paraları az veya hiç olmayan vatandaşlar, konut sahibi olmak için ilk olarak Konut kredisine başvurmayı tercih ederler. Bankaların özellikle son 2 senede uygulamış olduğu uçuk faiz oranları insanların kafalarında soru işaretleri oluşmasına sebep olmuştur. Taşıt, ticari ve ihtiyaç kredilerinin yanı sıra konut kredilerinde de yüksek faiz uygulayan bankalar dar gelirli insanlar tarafından fazla tercih edilmemektedir. Bunun dışında düşük faiz oranları ile dikkat çeken bankalardan bahsetmek istiyoruz. 0.95 faiz oralı konut kredileri sunan ve dikkat çeken iki banka bulunmaktadır. Bunlardan birisi Türkiye İş Bankası, diğeri ise Halk Bankası’dır. Sitemiz üzerinden Halk Bankası konut kredisi ve İş Bankası Konut Kredisi için gerekli sayfalara yönlendirilebilirsiniz. Ayrıca bu bankalar ile konut kredisine başvurmak isteyenler için sitemiz üzerinde kredi hesaplama bölümü de mevcuttur.

0.95 faizli konut kredisi hesaplama sekmesinden Türkiye İş Bankası ve Halk Bankası’nın sunmuş olduğu 0.95 faiz oranlı konut kredilerinin hesaplamasını gerçekleştirebilirsiniz. Bu iki banka tarafından yapılan açıklamalara göre 0.95 faiz oranlı krediler için 36 ay vadede yüzdenin 1.20’den 0.95’e geri çekildiği belirtilmiştir. Ayrıca 37-60 ay arası vadeli konut kredilerin ise 1.25’ten 0.99’a, 61-120 ay arası vadesi bulunan kredilerin de 1.29’dan 1.07’ye geri çekildiği belirtmiştir. Sizde kredi puanınızı ve düşük faiz oranlı 0.95 başvurmak istiyorsanız sitemiz üzerinden hesaplama metotlarına göz atıp, gerekli miktarlar ile geri ödeme koşullarını rahatlıkla hesaplayabilirsiniz.

Ayrıca Kredi Alma Yaşı kaçtır yazımızdan da uygun olup olmadığını öğrenebilirsiniz.

 

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz