Ev hanımlarına kredi veren bankalar 2017 | Kredi ve Para

Ev hanımlarına kredi veren bankalar 2017

Bankalar genelde kredi ve kredi kartı vermeden kişilerin sabit bir geliri olması, maaşlı çalışması gibi koşulları sağlamasını beklemektedir. Bundan ötürü ev hanımları kredi almakta zorlanmaktadır. Ev hanımlarına kredi veren bankalar eskiden az da olsa şimdi birçok banka bu fırsatı ev hanımlarına sunuyor. Taşıt kredisi, ihtiyaç kredisi vb. kredileri ev hanımları da kullanabilmekte ve nakit ihtiyaçlarını karşılayabilmektedir. Bankalar kredi verdiği müşterilerinden kredi taksitlerini düzenli olarak geri almayı istediklerinden ötürü krediyi vermeden önce kişilerin düzenli bir geliri olmasını istemektedir. Ancak bunun yanında bankalar daha çok müşteri çekebilmek için düzenli bir geliri olmayan ev hanımları gibi kişilere de kredi vermektedir.

Ev hanımlarının birçoğu kredi kartı kullanabildiğine göre kredi de kullanabilir. Temelde bankaların kredi kartı ve kredi beklentileri aynıdır. Ev hanımlarına kredi veren bankalar kredi çekmek isteyen ev hanımlarının hesaplarında yüklü bir miktar para olması durumunda kredi alması da kolaylaşacaktır. Hesabınızda yüksek bir para olmaması durumunda ise ikinci alternatif olarak size kefil olacak birini bulmanız gerekebilir. Bankaların hemen hemen hepsinde kefille gerçekleşen başvurulardan olumlu yanıt almamanız için bir sebep bulunmamaktadır.

Ev hanımlarına kredi veren bankaların aradığı hususlar

Ev hanımları kredi başvurmak için bankaya gittiği zaman bankanın ilk baktığı şey eşlerinin maaş bordrosudur. Eşinin maaş bordrosuna bankalar kredi ve vade seçenekleri sunmaktadır. Eşin maaş bordrosundan sonra ev hanımlarının kredi çekebilmesi için bakılabilecek diğer husus üzerine ait taşınmaz tapusunun bulunup bulunmadığıdır. Zira ev hanımı olduğunuz halde taşınmaz tapunuz bulunuyorsa bu durumda kredi almanız oldukça kolaylaşacaktır.

Ayrıca Bakınız: En Kolay Kredi Veren Bankalar

Bu anlamda ev hanımlarına kredi veren bankalar arasında ING Bank, Halkbank, BankPozitif, Akbank, Denizbank, Vakıfbank ilkler arasındadır. Ev hanımı olarak yukarıdaki anlatılanları sağlayabiliyorsunuz düzenli bir işiniz olmasına gerek kalmaksızın bu bankalara başvurarak oldukça kolay bir şekilde kredi kullanabilirsiniz. Bu bankalara başvurunun nasıl yapacağını öğrenmek için bağlantılara tıklayıp detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Ev hanımlarına kredi veren bankalar

ING Bank kredi başvurusu için tıklayın.

Halkbank kredi başvurusu için tıklayın.

Denizbank kredi başvurusu için tıklayın.

Vakıfbank kredi başvurusu için tıklayın.

İş Bankası kredi başvurusu için tıklayın.

3 Comments

  1. Ayse Eylül 14, 2015
    • admin Eylül 15, 2015
  2. Sabire Kasım 16, 2015

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir